39. Krizová esence (Rescue Remedy) – „První pomoc“

39. Krizová esence (Rescue Remedy) – „První pomoc“Kombinace pěti esencí, která léčí okamžitě následky náhlých krizí a naléhavých situací. Obsahuje: Snědek okoličnatý na šok, Devaterník penízkovitý na hrůzu a paniku, Bílou lesní révu na mdloby, Netýkavku žlázonosnou na nepřiměřené rozčílení a Slívu třešňovou na ztrátu sebekontroly a hysterii. Užívá se vnitřně i zevně. Ve stavech bezvědomí lze nakapat na pulzní body nebo zvlhčit rty. Při stavech paniky, nemoci a následné rezignaci a pocitu, že už nic nepomůže – Krizovky a Hlodaš. Krizový krém ještě obsahuje Plané jablko a je vhodný na boule, modřiny, řezné rány a menší popáleniny.

39. Krizová esence (Rescue Remedy) – „První pomoc“Děti: na duševní stres nebo malé úrazy. Vhodná pomoc v akutní situaci, když dítě nechce do školky, školy a obává se ostatních dětí a ráno před odchodem se cítí nervózní, snaží se co nejdéle protahovat odchod z domova. Dobré mít vždy po ruce.

Krizový krém: uleví od malých zranění, modřin, odřenin, ale také přinese úlevu a odstraní bolest i u bolesti hlavy, kloubů, či namožených svalů při sportování. Určitě si ho oblíbíte jako nepostradatelného pomocníka pro celou rodinu.

Těhotenství: vhodné začít brát před porodem a pokračovat i během šestinedělí.

Zvířata: Tato esence je lékem č. 1.  

Rostliny:  Esence je lékem č. 1.

39. Krizová esence (Rescue Remedy) – „První pomoc“V krizových situacích nebo po traumatickém prožitku se nejčastěji užívají 4 kapky v pěti až deseti minutových intervalech až do zřetelného zlepšení stavu, kapky se doporučuje kapat přímo na jazyk nebo pod jazyk. Další možností je také nakapat do sklenice s vodou a po doušcích popíjet. Dle potřeby je možné kapky užívat i několik dnů, obvyklé dávkování je 4 krát denně 4 kapky. Tyto esence obsahují 5 esencí z 38 základních esencí Netýkavka žlázonosná, Snědek okoličnatý, Slíva třešňová, Devaterník penízkovitý, Bílá lesní réva. Před operací, zkouškami, porodem, soudem, pohovorem a dalšími jinými zátěžovými situacemi se mohou kapky preventivně užívat již tři dny předem.
39. Krizová esence (Rescue Remedy) – „První pomoc“