37. Planá růže (Wild Rose) - Životní radost, motivace, vitalita, život

37. Planá růže (Wild Rose) - Životní radost, motivace, vitalita, životŽivotní radost, vitalita, motivace, život. Planá růže je indikována na apatii, na úplnou rezignaci. Osoba v jejím negativním stavu bere život a jeho události takové, jaké jsou. I když se jí třeba nelíbí dané okolnosti a stav jejího života, není schopna s tím cokoli udělat, protože věří, že to je osud a že se s tím nedá nic dělat. Lékařské výroky typu „musíte se s tím naučit žít" snadno přijímají a nesnaží se svůj stav jakkoli změnit. Díky své rezignaci a sklonu hovořit monotónním hlasem jsou považováni za nezajímavé společníky.

37. Planá růže (Wild Rose) - Životní radost, motivace, vitalita, životDěti: Dítě reaguje apaticky a bez vnitřního zájmu.

Zvířata: apatie

Esence podporuje: Chuť, vůli do života a radost, potěšení z práce a ze života, bdělost, vůli žít. Zapojení do života, čilost, nadšení spontánnost, radost z pohybu, obětavost, chuť na dobrodružství.

37. Planá růže (Wild Rose) - Životní radost, motivace, vitalita, životNaučí Vás: Znovu nalézt radost a zájem o život, postavit se životu a všem jeho výzvám, nenechávat se lehce odbýt, opět bojovat a začít po prožitém těžkém období znovu žít, zbavit se rezignace a pasivity.

Užívá se při: Rezignaci, flegmatizmu, nedostatku odvahy a vůle, apatii, depresi, nedostatku zájmu, unuděnosti, únavě, bledosti, chybějícím impulsu k životu, nepohyblivosti, lenivosti a pasivitě. Při monotoniím hlasu, pocitech ochromení, resistenci n terapii, školních problémech způsobených rezignací, nedostatku motivace.