36. Sveřep větevnatý (Wild Oat) - Rozpoznat podstatné - seberealizace

36. Sveřep větevnatý (Wild Oat) - Rozpoznat podstatné - seberealizaceSlouží na nerozhodnost, nejasnost ohledně životní cesty. Snad každému se během života stalo, že měl pocit, že je křižovatce a rozhodoval, kterým směrem jít. Sveřep větevnatý pomáhá učinit toto rozhodnutí. Lidé, kteří ho potřebují, často vyzkoušejí několik zaměstnání, studují několik škol, zkoušejí nové věci, ale vždy je to po nějaké době začne nudit a jsou nespokojení. Uvědomují si, že život utíká a to v nich vyvolává pocit frustrace. Často mají mnoho talentů a zájmů, jenom nejsou schopni se rozhodnout a uvědomit si svou životní cestu. Při vyčerpáni v nezajímavé práci a následném uvažování o změně – Habr a Sveřep.  36. Sveřep větevnatý (Wild Oat) - Rozpoznat podstatné - seberealizace

Děti: Dítě se cítí nespokojené a je nerozhodné, neví, kterou cestou se má dál ubírat.

Zvířata: nenaplněný potenciál.

Esence podporuje: Nalezení životního určení, poznání svého osobního povolání, vyrovnanost, jednoznačnost, srozumitelnost, syntézu, rozpoznání priorit, nalezení cíle, schopnost vytvořit si záměr nebo úkol.

36. Sveřep větevnatý (Wild Oat) - Rozpoznat podstatné - seberealizaceNaučí Vás: Méně plýtvat svými schopnostmi, pamatovat si na podstatné a soustředit se na to. Sjednotit a uskutečnit své vlohy a schopnosti. Začít jen jednu věc, lépe zacházet s vaší energií, zpracovat nevyřízené. Rozpoznat nejdůležitější a to zařadit na první místo. Postupovat krok za krokem.

Užívá se při: Nejistotě, pro kterou cestu se rozhodnout. Při velkém nadání, které je nevyužito a přehlíženo. Nedostatku důslednosti, pochybnostech. Při potížích a nejistotě při výběru školy nebo zaměstnání (hlavně u mladších lidí), nespokojnosti, frustraci, pochybnostech které z mnoha květových esencí nebo terapií jsou ty správné. Při potížích najít své určení, nespokojenosti se životem, nevědomosti co se sebou, co dělat.