2. Topol-Osika (Aspen) - na důvěru a nebojácnost

2. Topol-Osika (Aspen) - na důvěru a nebojácnostNeutralizuje strachy a obavy, které nelze pojmenovat, jejich původ je neznámý. Jde o předtuchy, pocity, že se něco stane, ale člověk neví co a proč. Při těchto náhlých záchvatech hrůzy se člověk může potit a třást. Pomáhá, když se člověk v noci probudí z ošklivého snu, který již třeba zapomenul, a bojí se. V tomto směru může pomoci i malým dětem, které trpí nočními můrami a hrůzami. (viz též Devaterník penízkovitý (Rock Rose). Pocit, že něco v našem životě není v pořádku.

Děti: na nevysvětlitelné strachy, bojí se a jsou nervózní. Pro děti, které mají děsivé sny nebo nechtějí usínat ve tmě.

Zvířata: která mají od narození ustrašenou a úzkostlivou povahu nebo konstituci, která se bojí chodit ven a která nepřiměřeně projevují emoce nebo panikaří, když se setkají s něčím novým nebo odlišným.

2. Topol-Osika (Aspen) - na důvěru a nebojácnostU fyzických stavů s tím souvisejících: průjem, poruchy trávení, slabost močového měchýře. Pro kočky, které se přehnaně upravují, odmítají na sebe nechat sahat nebo jsou tak bázlivé, že je jejich majitelé nemohou chytit. Spolu s Kejklířkou může být Osika prospěšná při léčbě kočičího syndromu dráždivého tračníku. Tato kombinace léčí strach ze známých věcí. Pro zvířata z útulku, která se chovají podivně a mohou mít za sebou hrubé zacházení předchozích majitelů. Pokud žila nějaký čas v kotci a jsou celkově ustrašená a schovávají se, měla by dostávat Osiku společně s Modřínem, který je lékem na ztrátu sebevědomí. Pro zvířata s dominantním majitelem - Osika pro zvíře, Vinná réva pro majitele. Pro ustrašené a nervózní majitele, kteří nevědomě přenášejí svůj strach na zvíře.

Esence podporuje: Důvěru v život, vnitřní uvolnění, lepší a kvalitnější spánek, mírnost a trpělivost, pocit bezpečí a jistoty, zvládání a překonávání strachu.

Naučí Vás: Pochopit své nevysvětlitelné obavy, zapojit do života svoji citlivost, přestat se bát duchovních oblastí, uvědomit si vlastní a kolektivní podvědomí, postavit se na pevné nohy, „uzemnit se“.

2. Topol-Osika (Aspen) - na důvěru a nebojácnostUžívá se při: Nejasném strachu, při tzv. nočních můrách, obavě z pronásledování, náměsíčnosti a lehkých bludných představách, ustrašenosti, při obavách vzniklých vlastní fantazií, strachu ze tmy, při obavě z nadpřirozených sil, při velké citlivosti, strachu ze strachu, nezvladatelných nutkavých představách, strachu, že mým prožitkům a obavám nikdo neporozumí, při očekávání, tušení a strachu, že se stane něco hrozného. Strachy mohou být neurčité a často bez zjevného důvodu.