Výklad mariášových karet

Výklad mariášových karetVýklad mariášových karetKarty vnímám jako formu komunikačního prostředku, který umožňuje snadno vstoupit do našeho podvědomí i nevědomí. V těchto rovinách jsou uložené naše vzpomínky např. z našeho dětství, které nás stále ještě mohou ovlivňovat. Dále se také můžeme dostat i k informacím z porodu a doby prenatální. A také zde můžeme odkrýt ještě hlubší souvislosti s naší linií předků a jejich vliv na náš život současný.

Je možné zde zachytit časovou linii „bezčasí“. Tedy vstoupit do minulosti, přítomnosti i budoucnosti a míti možnost zorientovat se ve svém životě díky tomuto „cestování v čase“. Budoucnost se rodí z přítomnosti. S uvědoměním těchto souvislostí je člověk schopen kráčet svým životem vědoměji.

Výklad mariášových karetVýklad mariášových karetJe zde možnost zjistit svá omezení, ale i odkrýt potenciál, který plyne z hlubší minulosti než je jen život zažínající našim narozením. Můžeme pomocí výkladu karet uvidět náš současný život z vyššího úhlu pohledu a pochopit dané situace v něm. Výklad karet nám může pomoci rozhodnout se v nejistých momentech našeho života. Můžeme zde uvidět i možnou cestu do budoucna a naše nasměrování. Ať v horizontu několika týdnů, měsíců, ale i let.

Pomocí 32 mariášových karet se můžeme podívat do vašeho života v rozpětí, které vás zajímá a v oblastech, které jsou pro vás důležité nebo i v globálním celku.


Lokalita:
Olomouc a celá ČR dle ceníku

Ceník:
Osobní setkání - 700,- Kč/h
Skype nebo telefonát ze strany klienta (ČR i zahraničí) - 700,- Kč/h - platba převodem na bankovní účet
Výklad karet na dálku - písemná forma zaslána prostřednictvím e-mailu - 1 000,- Kč - platba převodem na bankovní účet